Update gummy prices to $50/jar once new ones are in stock
Unit cost – $12/jar of 20 gummy jars
Keep same SKU
Attribute | Mixed Berry, Pineapple, Cherry Mango |
---|
Update gummy prices to $50/jar once new ones are in stock
Unit cost – $12/jar of 20 gummy jars
Keep same SKU
Attribute | Mixed Berry, Pineapple, Cherry Mango |
---|